Extream-Suport
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» [All Version] Social Link/Icons
Scris de Jean01Crv 13/10/2014, 12:52 pm

» (pHpBB3) Legenda : Sistem Nou
Scris de Jean01Crv 13/10/2014, 12:49 pm

» Imagine la Statistici & Cine este Conectat ? [pHpBB3]
Scris de Jean01Crv 13/10/2014, 12:44 pm

» Statistici - Sistem Nou [pHpBB3]
Scris de Jean01Crv 13/10/2014, 12:20 pm

» [Prezentare]Chozen
Scris de valyd1971 16/5/2014, 12:54 am

Vizitator
Cine este conectat?
În total sunt 47 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 47 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 47, 21/9/2024, 6:45 am

Cererile pentru aderarea la staff

In jos

Cererile pentru aderarea la staff Empty Cererile pentru aderarea la staff

Mesaj Scris de StaarK* For EvEr 2/5/2012, 4:08 am

Cererile pentru aderarea la staff

Cererile pentru aderarea la staff Groupes
Primim zilnic cereri de la membrii care vor să facă parte din staff pe acest forum. Le multumim pentru efortul lor si pentru vointa cu care doresc sa serveasca forumul de suport, insa din nefericire nu putem da un răspuns pozitiv la toate cererile. De aceea vă rugam să nu ne mai trimiteţi astfel de cereri. Când vom avea nevoie de noi membri in staff, vom contacta noi membrii care par a fi cei mai potriviţi pentru această poziţie. Pentru a va ajuta insa mentionam cateva dintre conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca un viitor membru al staff-ului.

Cand avem nevoie de un nou membru in staff:


  1. Mereu vom alege doar utilizatorii activi, care participa la discutii si ajuta membrii forumului de suport (fie in sectiunea de suport, fie in cea de Graphic Design, Revizuiri etc.);
  2. Suntem foarte vigilenti la comportamentul viitorilor membri ai staff-ului si la modul in care acestia respecta atat regulamentul general al forumului de suport, cat si regulamentele sectiunilor;
  3. Selectia unui nou membru in staff se face cu acordul intregii echipe si nu doar pe baza opiniei administratorilor. Bineinteles, administratorii au ultimul cuvant in completarea echipei;
  4. Fiecare membru selectat va fi trecut prin mai multe etape inainte de a ajunge moderator/administrator. Nimeni nu poate ocupa direct una dintre aceste functii;
  5. Mereu vom selecta membrii care dovedesc faptul ca stiu sa gestioneze situatiile limita, cunosc bine optiunile serviciului si au capacitatea de a aplana conflictele.


Deci nu are rost să ne trimiteţi Mesaj Privat pentru acest lucru sau să creaţi topicuri pe forum in legătură cu acest subiect. Toate topicurile respective vor fi închise.

Vă mulţumim pentru înţelegere!



Scris de InFeRn0. Ultima actualizare la 1 Mai 2012 de catre InFeRn0
Cu respect,
Echipa Extream-Suport
.

StaarK* For EvEr
StaarK* For EvEr
Administrator


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum